10.1.2006

די... זה לא נעים לי

קשה לפספס את הנושא העיקרי של השבוע- השבץ הגדול!!! אז גם אני אתייחס אליו קצת, רק קצת.
אני אתחיל מזה שאני מקווה מאוד שהשמן לא יתעורר- כי אם הוא מתעורר אני בטוח שמה שיעבור עליו יהיה רחוק מאוד מלהנות. לא נראה לי שמי שתפקד עד לרגעי ההכרה האחרונים שלו כראש הממשלה, ישמח לגלות שהוא לא ממש זוכר איך קוראים לסובבים אותו ולאלה שהוא זוכר הוא לא מצליח ממש להגות את השם, כי הלשון שלו לא מגיבה כמו פעם. לאכול לבד קצת קשה לו כי הידיים רועדות והאצבעות לא מצליחות לתפוס את המזלג ואין מה לדבר על החוויה המרטיטה של לעשות את הצרכים בחיתול!!!

מה שמשעשע בכל הסיפור הזה (אם אפשר להגדיר את זה כמשעשע) הוא הדיווחים מהשטח. אני עוקב אחרי הכותרות באתר ynet ויש שם יציאות טובות- "הקרב האחרון" "שרון מגיב לכאב" "שרון מגיב בצד שמאל" (לא יודע כמה הוא היה אוהב את האחרון דווקא). אני חושב שבעוד שנה ילדים ישחקו "שרון אמר..." בבתי הספר.

הדבר היחיד שאני מאחל לשרון הוא- שאם הוא יוצא מזה, שיצא מזה עם נס! ושיקדיש את שארית ימיו לנכדים או לכבשים, מה שבא לא... שירגיש טוב...

מחר אני מסיים לעבוד בחברה בה אני עובד מאוגוסט 2002. באמת תקופה ארוכה שמסתיימת ולשמחתי מסתיימת בטוב. היום ישבתי עם ארנולד (הבוס שלי בחודשים האחרונים) בבית קפה ליד העבודה למעיין שיחת סיכום ודיברנו האמת כרגיל. רק כשיצאנו התחלתי להרגיש קצת מהסוף (הקץ הקרב... אווווו)... בסופו של דבר אני יכול לסכם את התקופה הזו כתקופה טובה. אמנם, היו לי תקופות משבר (בכל אופן 3.5 שנים) ותקופות של כסאח עם כל מיני אנשים, אבל אין ספק שנהנתי מאוד לעבוד שם (עכשיו אפשר להוציא את הממחטות ולנגב את המסך).

מחר אני עושה איזו חינגה קטנה בעבודה, ככה לסיכום עם כולם (מי שיהיה במשמרת לפחות) ונאמר יפה שלום, הרי בסופו של דבר- הדבר היחיד שיזכרו הוא שהיה איזה דפקט אחד שמגלגל את העיניים כמו משוגע, לא?

חבצואל היבוסי,
עוגה עוגה עוגה...

אין תגובות: