19.1.2007

טוונטי פור

בנובמבר 2001 העולם נחשף לקונספט חדש- סדרת טלויזיה שכל פרק שלה רץ כביכול בזמן אמת. לא מדובר בזמן אמת של ממש כמובן, אבל כל פרק בן שעה (כולל פרסומות) נמשך גם כשעה בסדרה עצמה- כן כן כמובן- 24!

עם הרעיון הנחמד הזה, כמובן שגם מגיע בעיית ההתרחשויות המקבילות, שגם אותה פתרו יוצרי הסדרה ברעיון מקורי חדש- מסך מפוצל ואף שכללו אותו וניצלו אותו בכדי שנוכל לראות את אותה סצנה ממספר זויות שונות באותו הזמן- עד כאן- גאוני.

העונה הראשונה הייתה מעולה! אני חושב שאפילו אבודים לא הצליחו להגיע לרמה הזו של מתח, אקשן, קונספירציה, הפתעות והיכולת להשאיר אותך צמא לעוד כי הפרקים תמיד נגמרו בשיא- בקיצור 24 סדרה ממכרת.

אז הגיעה העונה השניה, שהייתה מצויינת גם היא, אך עם בעיה אחת קטנה- היא הייתה עונה שניה! ועמדה בצילה של הראשונה. העונה השלישית סבלה מבעיה כפולה- גם לעמוד בצילן של העונות הראשונות וגם הצופים, שכבר הכירו את כל השטיקים, התחילו קצת, אבל רק קצת, להשתעמם.

על העונה הרביעית אני חושב שכבר כתבתי מספיק ואתם מוזמנים לקרוא הכל כאן.

בסוף העונה הרביעית, אנשי FOX (לא רשת האופנה כמובן) עשו טעות חמורה- הם גילו לנו ש- 24 חתמה לעוד 3 עונות (יכול להיות שאני טועה וזה היה אפילו 6) מה שלמעשה הרס את כל הכייף!!! הרי אין 24 בלי ג'ק באוור וזה אומר בעצם, שהוא ימשיך לשרוד גם בעונה 5 וגם בעונה 6 וכן הלאה... נו באמת!

בעונה 4 היוצרים החליטו להעלים את ג'ק ולשלוח אותו למקום שאף אחד לא יאתר אותו, המקום שכולם בורחים אליו (אם כולם משתתפים בסרט פעולה אמריקאי) מקסיקו! אבל בעונה 5 העולם היה זקוק לג'ק וג'ק לא מאכזב וחוזר! אני חייב לציין שהקדימון לסידרה (וידאו בן 10 דקות) היה הרבה יותר מוצלח מכל העונה המצוצה עצמה!

בסוף עונה 5 ג'ק, איך לא, לא מת! הוא נשלח, כמובן בהסכמתו, לכלא הסיני!

השבוע התחילה עונה 6- תנחשו מי חוזר? תנחשו מי מוכן להקריב את עצמו לידי טרוריסטים למען המדינה ורק בכדי לא למות לחינם... לא זה לא Mr. Incredible !

בקיצור- עוד עונה דבילית, חסרת הגיון ומצוצה מהתחת שאני, כמכור מפגר, סביר להניח הולך לראות!

ולסיכום- 49 סיבות למה ג'ק באוור מגניב, מדליק, מלך וכו וכו...

חבצואל היבוסי,
שאכל אתמול פיצה עם פלפל חריף וממליץ בחום!

אין תגובות: